Мої уроки


Репортаж з відкритого уроку математики у 8-Б класі

Математика допомагає нам збагнути самих себе, перевірити свій інтелект.
Математика – це знаряддя, яке веде кожного учня до висоти ідеалів.
              …18 листопада 2011 року…
Біля кабінету інформатики весела юрба школярів. Трішки  схвильовані, але впевнені в тому, що все буде гаразд. Дзвонить дзвінок і  учні заходять у клас… Хвилина, і всі поринаємо у світ математики. Тема звичайна – «Властивості степеня з цілим показником». Але мандрівка у світ математики буде з використанням ІКТ .
Учні вітаються один до одного посмішками, бажають плідної роботи … і клас перетворюється у творчу лабораторію. Розглядаються різні етапи  уроку (актуалізація знань і навичок, формування знань,  відпрацювання вмінь, рефлексія і ін.) – і до кожного з них вдало підібране застосування ІКТ. 
Ось Стасик Олена та Шмігельська Оксана уважно вдивляються на екран і перевіряють домашнє завдання, виконуючи вправу «Знайди помилку». А які задоволені Янів Назар, Тичковський Іван, Мецан Мар’яна, Андруневчин Наталя, Власюк Петро, Ільчишин Христина, Кіндратів Ліля, Різник Анастасія, Федів Назар, Федів Христина та Фіц Марія, коли зрозуміли, що вони виконали домашнє завдання на «10»!  Спостерігаючи за учнями під час відповідей на усні вправи, розумію, що вони горді за себе – адже базові знання допомагають засвоювати складніший матеріал.  За активну участь учні одержують право пограти гру «Ось яка (який) я!».  Під час виконання вправи «Розв’яжи і відгадай» групи учнів розв’язують завдання, а потім капітани команд  Власюк Петро, Янів Назар, Федів Назар і Різник Анастасія швиденько визначають  порядок своїх відповідей і складають вислів «Математика – це мова плюс роздум».
А далі була подорож… Усі присутні із величезною цікавістю дивляться фільм про Галактику, який демонструється із Інтернету.   Використовуючи програму Microsoft Excel,  учні будують гістограми, аналізують, яка планета знаходиться найближче до Сонця і ін.  Тичковський Іван, Фіц Марія, Федів Назарій та Стасик Оленка демонструють і коментують хід виконання завдань. І за це вони одержують по п’ять додаткових балів.
Щоб перевірити на скільки учні засвоїли матеріал, проводиться підсумкове контролювання у формі тестування на комп’ютерах та за допомогою вправи «Естафета».
Усі зароблені бали учні власноруч вносять у таблицю створену у Google-документах і бачать оцінку, яку вони одержали за роботу на уроці. Результати оцінювання дивитися тут. 
… Час пролетів дуже швидко… Урок закінчився, учні одержали оцінки… Здається, що школярі втомилися. Але ні! Під час підсумкової рефлексії учні показали, що вони дуже задоволені уроком і своєю роботою. Результати рефлексії дивитися тут 
Домашнє завдання виявилось несподіваним- відвідати цей блог і написати свій коментар про урок…  Оце так!
… Лунає дзвінок. 45 хвилин залишилися позаду. Я вдячна учням за роботу, за допомогу. Рада, що урок їм сподобався.  Молодці восьмикласники! Гадаю, гості нашого уроку залишились задоволені.  Почуваюсь спокійно - урок вдався! 

15 коментарів:

Анонім сказав...

Я була присутня на уроці. Мені дуже сподобалося!!! Бажаю творчих успіхів вчителю і учням!!!

Аня сказав...

дуже гарно

Анонім сказав...

мені дуже сподобався семінар!!!!!!!!!! і я від нього у захваті!!! Федів Назар

Анонім сказав...

На нашому відкритому уроці мені дуже сподобалось,всі учні були дуже активні,вчителька всіх хвалила,на уроці були присутні вчителі з різних шкіляким дуже сподобався наш урок.Все було прекрасно ,мені дуже хочеться провести ще один такий урок.
Стасик Оленка

Анонім сказав...

Мені дуже сподобався відкритий урок.На ньому я дізналася багато цікавого і нового.Ще на уроці я з величезною цікавістю дивилася фільм про Галактику,який демонструвався з Інтернету.Цей урок мені запам'ятався надовго.
Мецан Мар'яна

Анонім сказав...

мені дуже сподобався відкритий урок тому що було цікаво і ми усі були задоволені своїми оцінками.Шмігельська Оксана.

Анонім сказав...

Мені дуже сподобався цей урок!!!Тому що бУЛО ДУЖЕ ЦІКАВО,ми багато навчилися також показали свої знання іншим вчителям.Яби хотіла провести ще одитн такий урок.

Анонім сказав...

Нак відкритому уроці мені дуже сподобалось я ще хочу такого уроку.

Анонім сказав...

На цьому відкритому уроці мені дуже сподобалось. Я дізналась багато цікавого і нового. Цей урок мені запамятається надовго!!!!!!!!!! Лілія Кіндратів

Анонім сказав...

Мені дуже сподобалось на відкритому уроці.На ньому я дізналася багато цікавого.Я дуже задоволена уроком і своєю
роботою.Нам всім було весело.
Ільчишин Христина

Анонім сказав...

я був на уроці.Мені дуже сподобалось.Я хотів би потрапити на такий урок ще рас

Анонім сказав...

Я була присутня на уроці і мені сподобалося! Я бажаю всім удачі! Рик Маряна

Анонім сказав...

На відкритому уроці мені дуже сподобалось,все було чудово,я хотіла би побувати на такому уроці ще раз.
Наталя Андруневчин

Анонім сказав...

На відкритому уроці мені дуже все сподобалось,ми дізнались дуже багато цікавого та нового для себе,переглянули цікавий фільм "Подорож у Галактику",навчились будувати цікаві діаграми.Цей урок мені дуже сподобався і хочеться,щоб у нас він був ще раз.
Фіц Марія

Галина сказав...

Урок був проведений на одному диханні , тому що Наталія Іванівна вправно використовує ІКТ.