пʼятниця, 6 травня 2011 р.

6 травня - 755 років Львову

"Де ще є людям так файно, як тут”? Це символічне запитання щороку отримує одну-єдину відповідь: ”Тільки у Львові!”. За багато років святкування Дня міста виробило чимало гарних традицій, серед яких – театралізовані вуличні постановки, забави, фестивалі.
З нагоди Дня міста-2011 вулицями Львова пройде великий святковий парад, участь у якому візьмуть тисячі учасників, серед яких – дитячі колективи, лицарі у латах, актори на ходулях з муніципальних та аматорських театрів, оркестри, "Чудо-поїзд», карети з ангелятами, народні танцювальні колективи, представники молодіжних, спортивних, громадських організацій та національних товариств. Хочете взяти участь у параді? Чому ж ні!!! Святковий парад, за гарною традицією, щороку об’єднує і львів’ян, і гостей міста.
7-9 травня пройде традиційний фестиваль львівських цехових ремесел, що споконвіку прославляли наше місто в усій Європі. Фест «Львів – столиця ремесел» – це не тільки ярмарок, а й цехові фестини, живе спілкування з відомими майстрами, майстер-класи, виставки просто неба, забави.
У фестинах «Львів – столиця ремесел» беруть участь художники, пивовари, сировари, кулінари, пасічники, ковалі, гончарі, каменотеси, ткачі, кушніри, ювеліри, вітражисти, ґутники, зброярі, малярі, різьбярі. Також завжди представлені вироби декоративно-ужиткового мистецтва – батик, народна іграшка, вишивка, вироби зі шкіри тощо.

Немає коментарів: